نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فراموشی پسوورد جیمیل

906
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30699
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموشی پسوورد جیمیل

سلام دوستان من یک ادرس جیمیل دارم و چند ماه ازش استفاده نکردم و رمزم یادم رفته الان که میرم ریکاوری رمزم رو مینویسم میزنه شماره موبایل بزنید که من اصلا اون شماره و سیمکارت رو ندارم الان و نمدونم چی شده و الان خط جدید دارم و کلی اکانت و اطلاعات در جیمیلم بوده ولی یه روش دیگه رو که با تاریخ ثبت نامم بوده رو میزنم کد ریست که میاد به ایمیل جدیدم و اون کد شش رقمی رو که مینویسم گوگل اینو مینویسه Google couldn't verify it's you, so you can't sign in to this account right now. یعنی چی؟؟لطفا کمکم کنید خواهش میکنم،ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فراموشی پسوورد جیمیلم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad555 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک ادرس جیمیل دارم و چند ماه ازش استفاده نکردم و رمزم یادم رفته الان که میرم ریکاوری رمزم رو مینویسم میزنه شماره موبایل بزنید که من اصلا اون شماره و سیمکارت رو ندارم الان و نمدونم چی شده و الان خط جدید دارم و کلی اکانت و اطلاعات در جیمیلم بوده ولی یه روش دیگه رو که با تاریخ ثبت نامم بوده رو میزنم کد ریست که میاد به ایمیل جدیدم و اون کد شش رقمی رو که مینویسم گوگل اینو مینویسه Google couldn't verify it's you, so you can't sign in to this account right now. یعنی چی؟؟لطفا کمکم کنید خواهش میکنم،ممنون

اگر کلمۀ عبور جیمیل‏‏تان را فراموش کرده‏اید، مراحل زیر را طی کنید:
    * توجه کنید که برای بازیابی کلمۀ عبورتون، یا باید پاسخ به سوال امنیتی که زمان ساختن جیمیل وارد کرده‏اید را هنوز به‏خاطر داشته باشید، و یا اینکه زمان ساختن جیمیل ایمیل دوّمی (Seconcary email) انتخاب کرده باشید و هنوز به آن دسترسی داشته باشید.
    1. به صفحۀ جیمیل بروید.

2. بر روی لینک آبی‏رنگ Can’t access your account که سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

3. در صفحۀ جدیدی که باز می‏شود، گزینۀ I forgot my password را انتخاب کنید. لینکی ظاهر می‏شود با عنوان password recovery page، بر روی آن کلیک کنید تا صفحۀ جدیدی باز شود.

4. روبروی Username، نام‏کاربری جیمیل خود را وارد کنید (برای مثال: example از example@gmail.com ) و بر روی دکمۀ Submit کلیک کنید.

5. حروفی که در تصویر می‏بینید را در مستطیل وارد کرده و Sub mit را بزنید.

6. در مرحلۀ بعد، اگر پاسخ به سوال امنیتی که زمان ساختن جیمیل (روبروی Answer) وارد کرده‏اید را به‏یاد دارید، در مستطیل بنویسید و Submit را بزنید. اگر پاسخ به سوال امنیتی را بخاطر ندارید، به مرحلۀ 9 بروید.

7. اگر پاسخ شما به سوال امنیتی درست باشد، گوگل از شما می‏خواهد که پسورد جدیدی برای خودتان انتخاب کنید. روبروی New password و Re-enter password کلمۀ عبور جدیدی که در نظر دارید را وارد کنید و Reset password را بزنید.

8. حالا پسورد شما تغییر کرده و به پسورد جدیدی که انتخاب کردید، تغییر یافته. به صفحۀ جیمیل بروید و با استفاده از پسورد جدید وارد جیمیل‏تان شوید.

9. اگر پاسخ به سوال امنیتی را به‏خاطر نداشتید و آن را هم فراموش کرده بودید و از مرحلۀ 6 به این مرحله آمده‏اید. اگر زمان ساختن جیمیل ایمیل جایگزینی (Secondary email) انتخاب کرده‏اید و هنوز از آن استفاده می‏کنید، بر روی لینک آبی‏رنگ Change your password by sending an email to your secondary address کلیک کنید.

10. ایمیلی از طرف گوگل به ایمیل دوم شما ارسال خواهد شد.

11. آن را باز کنید و بر روی لینکی که داخل آن قرار دارد کلیک کنید. به صفحۀ جدیدی هدایت خواهید شد. باقی مراحل شبیه مرحلۀ 7 به بعد است.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد